Alu sieviete #2, Andrejsala un ne tikai

Paldies, Artūram par lielisko iespēju dabūt divas brīvbiļetes jau uz agrākminēto izrādi “Alu sieviete”. Jā, jā! Vakar, pēc divu dienu garā mēģinājuma, sazvanīt viņu, man tas ir izdevies! Dienu pirms aizvakardienas (aizaizvakardiena- laikam tā saucas) runājos ar Artūru skaipā. Norunājām, ka tikšos ar viņu aizvakar, bet… nekā. Vairākas reizes cenšos sazvanīties un- nekā. Kā izrādījās, viņam kārtējais darba pasākums un… pohmele… paši nu saprotiet ;) Bet nu… vakar, neilgi pirms 17 vakarpusē, dabūju šīs biļetes. Pat paviesojos nedaudz iekš Jaffa Magazine biroja telpām, Andrejsalā, kur mani uz brīdi nogādāja pats Artūrs savā baltajā Subarčikā. Protams, jauka šī pirmā tikšanās reize ar vienu no lielajiem blogeriem un, kā izrādās, tad nemaz arī lielie tik iedomīgi nav, kā caur šiem “bināri virtuālajiem” mūriem reizēm liekas :)

Pēc šīs īsās tikšanās, kaut kā uznāca dullums pastaigāties ar kājām no pašas Andrejsalas līdz pat Brīvības ielai, pāri Kronvalda parkam un Esplanādei. Ziniet, nekad nebiju juties tik jauki- nekad netiku ievērojis, cik tomēr Rīgā ir skaista māju arhitektūra! Ziniet, Elizabetes ielas sākums, tur Andrejsalas galā, tomēr ir tik ļoti romantisks vakaros, ka skaistas pastaigas sanāk :) Bet, tas nu tā.

Vakara turpinājumā no Brīvības ielas, Saktas pieturvietas, ar 14. trolejbusu domāju doties mājup. Braucu gar Vidzemes tirgum. Pa logu noskatos tikko nodegušās LaRocca virzienā. Ziniet, dīvaina sajūta pārņem- parasti tur viss vakaros gaišs, bet šoreiz ir savādāk. Lai gan man pat prieks, ka tā. Par vienu dzertuvi Rīgā mazāk. Nu kaut uz īsu brīdi.

Pār Gaisa tiltu pie VEFa braucot, uzzvana draugs. Tā, galu galā neizkāpju savā Ķeguma ielas pieturā, bet dodos vēl divas pieturas tālāk- līdz Mežciema lielveikalam Sky. Bet, vakars vēl nebeidzās… galu galā biju tā noreibis, ka pat draugs ar savu mammu un māsu devās mani pavadīt.

Bet ziniet, kas ir pats smieklīgākais? Katru detaļu atminos! :D

Lai nu kā – Priecīgus 2. Ziemssvētkus!

6 thoughts on “Alu sieviete #2, Andrejsala un ne tikai

  1. man pat prieks, ka tā. Par vienu dzertuvi Rīgā mazāk – nākamajā rindkopā –> galu galā biju tā noreibis, ka pat draugs ar savu mammu un māsu devās mani pavadīt.

    stulbuma žetons

  2. nu no andrejsalas liidz briivibas ielai ir gabalinsh, bet ne traks, parasti, ja sanaak doties uz to pusi, tad veesi eju/ejam ar kaajaam ;)

    ps. tev epasta ievadas laukaa errors… tev ir “e-pastse-Mail (nepieciešams – netiks publiskots)”

  3. Re, zini tas nebij domāts kā stulbuma žetons… bet to, ka pa visādām pīpotavām nemēdzu vazāties ;)

    Nombre, eeeem… a vispār to ierakstu var mainīt? Neesmu skatījies iekš WP orģinālhosta… :P

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s