Kā skatīties Apollo iTV citos tīklos

Apollo iTVKā izrādās, atklāju, kā var skatīties Apollo iTV kanālus arī citos tīklos! Tā kā man pašam otrās mājās (Līgatnē) ir piejams Apollo DSL, tad nu kādu laiku atpakaļ papētīju šo pakalpojumu. Nu lūk. Atverot un skatoties TV, iekš tā konkrētā loga var savākt no viņu brouzerī iebūvētā WinMedia pleijera adresi, caur kuru tiek straumēts konkrētais kanāls.

Tātad, zemāk visu kanālu liste ar visām straumju adresēm, ko līdz šim esmu no viņiem savācis.

1. LTV1 – rtsp://gp.2.apollo.lv/gp65
2. LTV7 – rtsp://gp.2.apollo.lv/gp66
3. LNT – rtsp://gp.2.apollo.lv/gp21
4. TV5 – rtsp://gp.2.apollo.lv/gp3
5. MTV Latvija – rtsp://gp.2.apollo.lv/gp9
6. Discovery – rtsp://gp.2.apollo.lv/gp20
7. Eurosport – rtsp://gp.2.apollo.lv/gp8
8. Eurosport 2 – rtsp://gp.2.apollo.lv/gp13
9. Animal Planet – rtsp://gp.2.apollo.lv/gp19
10. Muz TV – rtsp://gp.2.apollo.lv/gp1
11. Pirmais muzikālais kanāls – rtsp://gp.2.apollo.lv/gp16

Šīs adreses paņem un iekopē iekš Windows Media URL straumēšanas adresbāra. T.i., atver WMP un nospied CTRL+U … iekopē adresi. Tiks piedāvāts ievadīt Apollo epastu un paroli. Tālāk seko norādēm! Bet jā – vispirms gan nāksies iereģistrēties Apollo portālā…

Turpinājums kaut kad sekos…

He, tikai domāju – nu ir viņiem drošs serviss… pats te Rīgā esmu mits.lv pakalpojumu lietotājs un it kā viss bez problēmām darbojas!

Avots: Apollo iTV

16 thoughts on “Kā skatīties Apollo iTV citos tīklos

  1. Man media player met ziņu ārā “Autorizācija atteikta”. Moš reģistrējoties jābūt Apollo tīklā? Un pēc tam tad to lietotājvārdu izmantot?

  2. Ha! Labais Man viss strādā! Piereģistrēju savu kontu. Pirms atvēru WMP – ielogojos portālā. Tad vēru vaļa plejieri, iekopēju url, šams prašija papildināt kontu (1.95 Ls) Pof, papildināju, lai var visus kanālus skatīties. Atnāca apstiprinājuma kods, ievadīju, un – woll-la-laa! Strādā kā smērēts! Paldies, Krist2ps!

  3. `Rolandinsh`, atvaino, ka tik vēlu tev rakstu, jo nesen pārlapojot visus komentārus, nezkāpēc WP bija to piemetis pie mēstulēm. Lap, ka pamanīju :) Bet jā – ko tu pats lieto? Kādu pleijeri, lai strīmotu?

  4. vai kāds nav saskāries ar šādu konkrētu problēmu?
    Sākotnēji iTV gāja bet problemām, tiesa izņemot raustīšanos, bet tad vienu dienu izmeta logu ar paziņojumu (Internet Explorer error, The instruction at \”0x62304320\” referenced memory at \”0x62304320\”, The memory could not be \”read\”. Click on OK to terminate that program.) un pēc tā vairs iTV nerāda, melns ekrāns un viss. īsti netieku skaidrs vai problēm ar uguns mūri vai IE add-ons, vai ko citu? Vai kādam van vijis kas līdzīgs?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s