Krist2ps – no otras puses

Krist2ps - no otras puses

Jau kādu nedēļu blogojos vēl šeit. Tā izdomāju, ka savu oficiālo blogu atstāšu šeit, bet privātais būs zem http://krist2ps.blogspot.com. Nez, domāju, domāju – jāapskatās, kas tad īsti ir tas Gūgle izslavētais Blogger – iereģistrējos un iepatikās.

No vienas puses – bija it kā doma pavisam iet prom no šejienes uz turieni, bet… beigās sāku domāt, ka dēļ savas popularitātes šeit, otru uztaisīšu tikai par privāto piezīmju bloku.

Protams, acīs iekrita daudzas lietas, par ko diemžēl te nākas maksāt, vai arī visu blogu turēt uz sava servera. Gan tēmas, gan visas bloga krāsas var mainīt, ieskaitot, protams, CSS … un bez maksas! Tas no vienas puses. Bet mīnuss (it kā), ka neatradu, kur kategorijas pārdēvēt – redz, ka tomēr WP no vienas puses pārskatāmāks, neskatoties, ka uz daudzām lietām var tomēr pievērt acis.

RSS. Šī sadaļa mani visvairāk tur pārsteidza. Zem WP, kā zināms, noklusētajā (ja hostējas uz viņu pašu serveriem) variantā nav pieejama RSS pāradresācija, piemēram, uz Feedburner, kur ir pieejama visa statistika par RSS apmeklējumu un tā tālāk.

Varētu jau vēl un vēl uzskaitīt, bet par to, drošvien, citu reizi :)

8 thoughts on “Krist2ps – no otras puses

  1. personīgi man riebjas blogger, jo tas ir domāts blogger lietotājiem nevis visiem… piemēram parastais cilvēks tur iekomentēt tā īsti nemazam nevar, jāpisinās kā gejam

  2. piekrītu nombrem – man arī personīgi blogger reibjās un visus tos blogus metu atsevišķā grozā.

    par komentēšanu. komentēt var – bet baigais čakars + krīt uz nerviem ka komentēšana lec jaunā logā… :/

  3. Nu nē – tur tak arī ir t.s. galochkas– vārdsakot, var atzīmēt, vai iekomentēt var tikai reģistrētie lietotāji, vai arī visi. Nez, no malas neesmu provējis, būs jāpamēģina.

    Te tak vispār ir līdzīga sistēma :)

  4. Nez, paskatīšos. Eeem, vispār, tādēļ jau rakstīju, ka tas man vairāk kā tāds privāto piezīmju bloks būs domāts, ne tādēļ, ka pilnībā uz turieni pāriet vēlos. Nu kaut kā tā :) Bet paldies – paskatīšos kaut kad vēlāk to adresi, kad būs vairāk laika.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s