Atvaļinājums: 2. – 5. diena

Turpinājums rakstam Atvaļinājums: 1 diena.

Nu tā. Esmu attapies pirmās atvaļinājuma nedēļas piektdienā. Kaut kāda dīvaina sajūta – lai ko darītu, laiks skrien, ka nemaz ij neliekas. Laikam jau domas par nākamās nedēļas ceļojumu uz Stokholmu. Bet nu soli pa solim.

2 diena. Nedaudz no rīta pabiju Līgatnē. Kaut kā novāļājos pa mājām, pasēdēju nedaudz netā, paēdu brokastis. Vēl kaut kur galvā tāda jokaina sajūta – ir atvaļinājums vai nav…

Kaut kad pēcpusdienā aizbraucu līdz Siguldai. Brālēns piezvanīja. Nedaudz satikāmies, papļāpājām. Vēlāk – braucu uz Rīgu.  Visumā – diena atkal tāda – nekāda. Vakarā webā meklēju informāciju par Stokholmas braucienu.

3. diena. No rīta braucu uz Latgales pusi pie savas draudzenes. Viņa pie vecākiem bija aizbraukusi. Nu tad beidzot – īstu ziemu dabūju pabaudīt! Tur tiešām jūt, ka ir sniegs sasnidzis! Precīzāk – Viļānos pabiju uz divām dienām.  Braucu ar to ātro ekspresvilcienu un domāju pie sevis vienu – ātrums ta ok, bet par komfortu varētu pastrīdēties. Domāju, par to citu reizi varētu sīkāk kaut ko uzrakstīt.

4. diena. Neskatoties, ka novāļājos gandrīz visu dienu,  jutos tiešām ok – atpūties :) Vakarpusē ‘rullēju’ atpakaļ uz Rīgu. Tāds patīkams nogurums. Atkal vakarpusē parakājos pa internetu – kaut kur Gūglē meklējos par tuvojošos ceļojumu. Nez, liekas smieklīgi, bet ir tāda nemiera sajūta nemitīgi, līdz drošvien neatradīšos jau lidmašīnā :D

5. diena. Šodien no mājām kustējos ārā ap 11… vakar sarunāju ar paziņu aizbraukt un savākt izdrukātās AirBaltic aviobiļetes. Nedaudz paciemojos pa Olaini. Ārprāts, kā tur viss ir izrakņāts – sākot no Rīgas-Jelgavas šosejas, līdz pat iekšā Olainei, ka pat pilsētā, pa tādu kā apvedceļu jābrauc. Nez, tikai domāju – varbūt tagad ir neērtības, bet gan pilsētniekiem no tā labums kāds būs – siltumtrasi tur rokot kaut kādu jauno.

Vakarā centrā tikos ar draudzeni. Aizgājām līdz “Jāņa sētas” grāmatnīcai. Nopirku par Ls10.50 Dorling Kindersely “Stokholma. Ceļvedis”. Laba grāmata. Viss par visu- muzeji, salas, baznīcas, daba, restorāni, pilis un muižas, iepirkšanās, un protams – viss par izklaidi. Nu tas tā – apmēram. Galvenais, ka pašas grāmatas aizmugurē ir pat transporta sistēmas karte, lai gan draudzene bija jau padomājusi – nopirkusi labu karti – pat ar visām pilnajām, redzamajām metro līnijām (ne tikai pieturvietām).

Samainīju aptuveni Ls200 uz Eiro un zviedru Kronām. Hm, laikam kaut kāds Kronu deficīts Latvijā, jo, draudzene pati mainot, samainīja tikai uz Eiro. Hipotēku bankā, kā izrādās, zviedru valūta nobeigusies. Man tāds pa pusei variants sanāca. Mainīju iekš Hanzabankas. Protams, komisija par katru operāciju – 30 santīmi, bet… labāk tā, nekā skraidīt bezjēgā pa pilsētu. Kopā man sanāca 870 zviedru Kronas + 190 Eiriki ;) Laikam pēdējās kronas šodien no Hanzabankas filiāles, Vecrīgā, izsmēlu :D

Nu tā. Pasēdēju vēlāk iekš “Lido Vērmanītis” , padzērām tēju. Pavadīju draudzeni un tad nu lūk – beidzot atkal mājās. Bet auksts! Kad beidzot šeit ziema iestāsies? Ne šis, ne tas galu, galā.

3 thoughts on “Atvaļinājums: 2. – 5. diena

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s