Par filmu: Resident Evil 3

ExtinctionNu tā. Izdomāju, ka tomēr jāuzraksta. Nenocietos :D (Kaut kas taču ik pa laikam jāuzraksta arī no sevis, galu galā)

Galvenais – Mila Jovoviča. Mmmmm, kā es viņu dievinu kā aktrisi :) Dēļ tā vien ir vērts skatīties filmu. Ja atminaties, tad viņas galvenā debija bija kinolentē “Piektais Elements” (5th Element) kopā jau ar visiem labi zināmo Brūsu Villisu. Nu tas tā… labi, pie lietas.

Pirmais jau pārsteigums filmā bija tas, ka tur parādījās epizodes jau no tālās pirmās daļas, kur viņa (protams, filmas galvenā varone) pamostās savās mājās, nesaprazdama, kas īsti notiek un tad notiek blīkš, blākš … un beigās viņa, kā izrādās, ir bijusi kā sargs ieejai uz pazemes Umbrella laboratorijām.

Vienu lietu gan nesapratu – no kurienes pēkšņi parādījās viņas n-tie kloni? Bet jā – cepuri nost – visā kopumā filma ok. Tikai viens liels mīnuss pašās beigās – kā ar nazi “nogriezts” – pašā interesantākajā momentā parādās titri. Nez, veidotāji varbūt piedomājuši vēl pie 4-tās daļas? Nez, dzīvosim, skatīsim :)

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: