Par draugiem.lv

Draugiem.lv logoNesaprotu bieži, kas īsti daudzus tais ‘draugos’ saista? Tas, ka visi tur sēž? Pirmkārt – nesaprotu tur vienu – kādēļ, ja lietotāju skaits aug katru dienu, tad administrācija neko nedara lietas labā, lai uzlabotu šo draugiem.lv (dr.lv) servisu? Manā skatījumā- daži punkti par šo tik populāro pakalpojumu…

1) Nez, (Laacz jau par šo lietu rakstīja) vai jums patīk draugu galerijās mētāt bildes pa vienai? Varēja jau izdomāt kaut vai, ka bildes saarhivējot iekš .zip vai .rar, iemetot dr.lv, serveris automātiski tās atarhivē un iepublicē, kur norādīts…

2) ‘Ja tev nav Internet Explorer (IE), tad tevis nav vispār!’ – nez, tāda sajūta, ka dr.lv administrācija laikam domā, ka daudzi lieto joprojām tikai IE un tikai IE! :D Tas vairāk par tiem DHTML skriptiem, ko daudzi brouzeri nezkāpēc nesaprot… nafig vispār piemēslot lapu ar vispār nevajadzīgiem skriptiem?

3) ‘Ādiņas’… heh… ‘Priekšādiņas’? :D Tas man tiešām ņirgu uzdzina, kad ieraudzīju šī angliskā ‘Skin’ terminu tulkotu latviski :D Protams, ka latviskāk tas skanētu – ‘izskats’ – un bez domstarpībām :) Un vispār – kas tur ņemas ar to terminu tulkošanu? Varbūt Tilde? :D Vai bez tās neko mēs uz savu roku nevaram iztulkot?

4) Dienasgrāmatas… hm… man nezin kāpēc ir tāda sajūta, ka tāds portāls kā, piemēram, Orb.lv ir krietnu soli priekšā dr.lv? Kādēļ dr.lv nevarētu arī katram lietotājam piešķirt iespēju izveidot brīvu, publisku dienasgrāmatu, ja viņš to vēlas?

5) Tāds mazsvarīgs punkts… atgriežoties vēl pie punkta nr. 2 – kādēļ nevarētu izstrādāt atsevišķu versiju, teiksim, arī PDA lietotājiem? No vienas puses palūkojieties riņķī – neviens jau kabatā ar laptopu mūsdienās riņķī nestaigā :D Protams, arī mobilās ierīces nestāv uz vietas, jo pats jau Asus P525 ar WinMobile 5 OS lietoju… + vēl Opera Mini ir viens no populārākajiem brouzeriem mobilo telefonu lietotāju vidū :)

Advertisements

6 komentāri (+add yours?)

 1. Jeremy
  Aug 27, 2007 @ 02:07:59

  Pats jau esi atbildējis uz savu jautājumu: lietotāju skaits ik dienas aug.

  Atbildēt

 2. Krist2ps
  Aug 27, 2007 @ 02:10:33

  Nu jaa … bet šie punkti tik un tā – ‘atstojs’ pilnīgs :D

  Atbildēt

 3. Arturs Mednis
  Aug 27, 2007 @ 11:14:12

  Nav tik traki, kaa tu saki, lai arii tev ir taisniiba gandriiz katraa no punktiem. Man domaat ka draugiem.lv administraacija lieliski sparot ko dara un zin ko domaa dariit, tachu liekas ka sanjemaas tad, kad kaads cits ko jau saak dariit attieciigajaa virzienaa. Bet vinji nebuutu tur, kur ir, ja nesaprastu ko dara un kaapeec.

  Atbildēt

 4. Krist2ps
  Aug 27, 2007 @ 11:52:10

  Čoms … piedod, ka nepalaidu tavu komentāru ‘ēterā’, bet prichom te man tagad Linux vajadzīgs? Es te par draugiem.lv, ne kaut kādu OS rakstu :)

  Atbildēt

 5. Krist2ps
  Aug 27, 2007 @ 11:53:55

  Artur, ja dara, tad tik gaužām lēni, ka nez… paskat – pat krieviskā versija draugiem.lv ir daudzreiz orģinālāka nekā latviešu… kādēļ? Redz, krievu auditoriju vairāk jamie tomēr piesaista, nekā vietējo… stulbi … :P

  Atbildēt

 6. Čoms
  Aug 27, 2007 @ 13:51:59

  just making a point…
  vienkārši gribu tev parādīt, ka lietai nav jābūt “labai” vai “labākai”, lai tu to gribētu lietot vai lietotu, par pierādījumu iemetot šos punktus par linuxu. Tie ir tikpat skaidri noformēti tehniski punkti kā tev šajā rakstā par dr.lv, bet kāpēc tu nepārej? Kad atbildēsi sev uz šo jautājumu, sapratīsi “kas īsti daudzus tais ‘draugos’ saista?”

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: