Jēē… BT Internets uz mana PPC iet!

Šorīt, pēc ilgām mokām, palaidu Bluetooth (BT) pieslēgumu no sava PC uz PPC! Ar vienu draugu sazinājos, jams it kā kaut ko pateica, it kā ne, bet galu galā ielīdu te – http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=782 … ;)

Ja kādam ir problēmas ar krievu valodu, tad maza “instruktāža” arī šeitan zemāk…

Parastā kompja settingi…
1) Ja kāds lieto programmu BlueSoleil (tas nāk kopā ar BT USB adapterīti), tad iesaku ielīst vispirms tās programmiņas opcijās. Tas atrodams šeit – My Services > Properties. Atveram sadaļu PAN (Personal Area Networking) un tur jābūt iezīmētam pirmajam Set up Bluetooth Private Area Network un kjeksītim pie Enable DHCP Server. Nospiežam OK. Darīts.

2) Tālāk, ielienam START > Control Panel > Network Connections. Atrodam sava LAN pieslēguma ikoniņu. Ar peles labo taustiņu izvēlamies Properties. Tālāk, meklējam sadaļu Advanced un pie Allow other network users to connect through this computer’s Internet connection atzīmējam ķeksīti. Darīts. Tālāk – opcijas priekš Windows Firewall (WF). Nākamais solis vairāk/mazāk uz WinXP ServicePack2 lietotājiem (par SP1 nezinu).

3) Tur tai pašā Advanced sadaļā augšā ir sadaļa – Windows Firewall – tur spiežam Settings. Tālāk meklējam atkal sadaļu Advanced. Atrodam savu LAN pieslēgumu un spiežam Settings. Tur, galvenokārt, iezīmējam kjeksīšus pie DHCP (67), DHCP (68), DNS un FTP Server. Tā, darīts (un neko vairāk tur aiztikt nevaig). Spiežam OK.

Tālāk opcijas, kas vajadzīgas uz PPC (Tāda maza ierīce, ko sauc arī par PDA jeb plaukstdatoru (var būt arī jebkura cita ierīce – jebkurā gadījumā – apraksts noderēs))

1) Aktivizējam BT. (to tagad var darīt uz abām iekārtām)

2) Meklējam, galveno izvēlni (pārsvarā iekārtu, kas ir ar Windows Mobile, tas ir WinLogo karodziņš ekrāna augšējā, kreisajā stūrī), kas tiek saukta arī par START. Meklējam sadaļu Settings. Atveram to. Tālāk apakšā būs sadaļas – tur izvēlamies Connections. Tālāk atveram Bluetooth. Parādās Bluetooth Settings. Neko nemainot (ja nu vienīgi nav uz PPC aktivizēts BT, to var mierīgi šeit izdarīt), apakšā rakstīts Use the Bluetooth to set connections. Noklikojam uz piedāvātā linka.

3) Parādās Bluetooth Manager. Izvēlamies New > Join a personal network > Join a personal network … tālāk Next. Atrodam savu pretējo BT ierīci. Pēdējos settingus jau sapratīsiet un laikam lieta darīta.

4) Tālāk, pats pēdējais solis – pēc visa augstākminētā, jāparādās saīsinājumikoniņai ar uzrakstu Network with [jusu_pretejas_ierices_nosaukums]. Pieturot irbulīti uz ikoniņas – parādās izvēlne – tur klikojam Connect. Nu, lūk – varat sākt lietot internetu caur BT.

NB! Ak, jā – pirms lietojat BT pieslēgumu, iesaku atslēgt ierīcei GPRS, lai nejauktu “galvu”, kuru pieslēgumu izvēlēties, jo kā primāro, ierīce tomēr paņems BT pieslēgumu, lai gan aktīvi stāvēs abi divi (man piemēram ar abiem kopā Skype Mobile nesapratās).

Baudiet nesteidzoties!

Nu, ja tomēr kas neskaidrs bij, tad komentus un viedokļus izsakiet zemāk… vai arī – vnk savus ieteikumus :)

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: