Vēl viena lieta manā kolekcijā (Asus P525): pirmie soļi un iespaidi

Nu tā… jau kādas pāris dienas pagājušas, kopš man ir šis jaunieguvums – Asus P525 :) Tad nu lūk – pirmās atsauksmes no manis par šo produktu…

Pirmkārt, šodien ietestēju viņa mp3 atskaņotāju – SUPER! Skaņa ir vienkārši bauda!!! Uzliku uz visiem basiem + treble – vnk ideāli :) Klausoties vnk dejot tik pa darbu gribas :D Akumulators pat atšķirībā pret manu iepriekšējo telefonu (Siemens S75, kam max akumulatora ietilpība pietika tikai kādas 4h mp3 aktīvas mūzikas), šis tiešām, ir cepuri nost i neatšķiras pat no parastajiem mp3 atskaņotājiem, kam kā minimums ir 8h atskaņošanas aktīvajā režīmā :) Ja vēl neskaita, ka ik pa laikam tomēr jamo “paspaidīju” – SMS, zvani un tā, tad dienas garumā akumulatora ietilpība lielajam (240x320px) ekrānam pietiek :)

Nja… izrādās, ka visiem WinMobile instalācija satur .cab failus, ko var kaut caur “copy – paste” ievilkt Mini SD kartē, lai pēc tam atarhivētu pašā ierīcē :) Tas nozīmē, nav nepieciešama obligātā datu sinhronizācija, pie kā daudzi, nezinu kāpēc, pieraduši ;)

Jau pirmajā dienā atradu visus LMT GSM iestatījumu – tjip pie savienojumu uzstādījumiem jānorāda, galvenais, tikai APN: internet.lmt.lv i viss… pats pabrīnījos, ka pat IP adresi jams automātiski no provaidera nosaka :) Arī e-pasta iestatījumus atradu, tikai nekādi nevarēju “iebraukt”, kā jamajam MMS iestatīt… nez, būs jāpapēta vēl :)

Hm, vēl kas likās interesants – nekur neatceros, ka būtu ievadījis SMS centra numuru – arī to Asus P525 atrada automātiski :) Nu lap, laikam iespaidu pirmajam rakstam pietix – turpinājums taču vēl sekos… vai ne? :)

Advertisements

6 komentāri (+add yours?)

 1. hQuse
  Jūl 20, 2007 @ 23:15:22

  man šitas agregāts ir jau kopš pag. gada novembra…

  pirmais, lai meaizmirstas:

  softi iekš: http://4pda.ru/forum

  noderīgs info:
  http://web.archive.org/web/*/http://www.asus-p525.portavik.ru/

  pievērs uzmanību tam,ka tagad jau ir p535 ar iebūvētu GPS un, kas pats galvenais, skaitās pašlaik ātrākais tāda tipa pocketpc

  secinājumi, lietojot (gan plusi, gan mīnusi):

  * klusa skaņa (uz max.) ir gadījumi kad skaļā vidē tiek palaisti garām zvani
  * wm5 kā jau windows mēdz vienk. uzkārties, turklāt gadās tas arī reizēs, kad kāds man zvana
  * ja instalē softus, tikai uz atmiņu kartes, izņemot tos, kas tiešā veidā ietekmē telefona darbību, piemēram adrešu grāmatas uzlabotājs…
  * sainstalējot krustām šķērsām softus ir iespējams nonākt līdz pat hard resetam :)
  * nav keylock (var uzlikt autolock ar paroli vai izmantot slēdzi sānos, bet tas tiešām nav ērti…)
  * pikseļi tomēr diezgan lieli (ir pocketpc bez GSM, kuriem ir 460×680 tiem pikseļus vispār gandrīz neredz)
  * wifi ir gana ērti, bet bača acu priekšā iztērējas
  * caur wifi var klausīties pat audio strīmus, browsēt LAN shāres
  * maza iebūvētā flashatmiņa, kas tiešā veidā iespaido devaisa performaci (jo vairāk failu piem \windows direktorijā, jo lēnāks būs plaukstdators)
  * microsoft activesync ir gļukains – šad tad ir jāatslēdz/jāpieslēdz pa jaunam pie kompja, lai aizietu (kalendāra un adrešgrāmatas sinhronizācija ar outlook tomēr ir baisi ērta lieta, uz datora var menedžēt visus kontaktus, likt bildes klāt u.t.t.)
  * alarm/modinātājs debīls un gļukains, pāris reizes pievīla ar to, ka nenoskanēja vai arī kā sāka skanēt tā tikai ar soft-resetu apklusināt… nācās uzlikt speciālu softu (pTavelAlarm ja nemaldos)
  * divx filmas nevar normāli skatīties – procis nevelk
  * foto kamera max. sūdīga… kad ieslēdz ir aizture un kad fotografē arī ir aizture (tiek nofočēts 2 sekundes vēlāk, nekā nospiesta poga :( )
  * ar kameru uzņemtie video ir mp4 formātā, tas pofig, bet nu kvalitāte vispār ir …, jo tāda sajūta, ka saliktas kopā vairākas bildes… bremzīgi

  kopsummā: kad saliek fīčainus softus – viss rullē (nomaina defaulto adrešu grāmatu, uzliek Operu kā browseri, saliek normālus geimus, un uzliek atgādinātāju par sms,zvaniem, epastu – phoneAlarm)

  Atbildēt

 2. UL
  Jūl 21, 2007 @ 01:47:56

  SMS centrāles numurs, cik nu atceros, ir attiecīgajam operatoram SIM kartē iešūts. Tāpēc telefonus, kas nav operatoram piesieti (dotētie) var lietot viegli un ātri – ieliec tikai citu SIM karti un zvanīt/sūtīt īsziņas var uzreiz. Internets gan jākonfigurē…

  Atbildēt

 3. Baltazar
  Jūl 24, 2007 @ 21:07:49

  Paklau ;hQuse; dabuusi pa muti ja daudz dirsiisi, pats neko nopirkt nevari un tad te dirs sito mauciibu, ja?!

  Atbildēt

 4. hQuse
  Jūl 30, 2007 @ 12:02:24

  Baltazar, iedzer indi.

  Atbildēt

 5. Baltazar
  Aug 15, 2007 @ 20:47:06

  es tev spermu mutee nolaidiishu tu piizda!

  Atbildēt

 6. jamais
  Sep 05, 2007 @ 16:10:15

  man peedeejaa laikaa lec aaraa uzraksts, ka “storage memory is critically low” – use file explorer, lai izdzeestu utt. Kaa vislabaak sho risinaat? tur NAV ko dzeest – ir tikai taas pashas lietas, kas vienmeer bijushas – viss liekais ir uz miniSD kartes. Kaut ko varbuut laizhu garaam? thx

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: