Vēl viena lieta manā kolekcijā (Asus P525)

Asus P525Vakar sēžot internetā, ielīdu XNet e-veikala lapā… i sāku pētīt i domāt – it kā līdz šim neko nebiju pasūtījis no interneta – kādēļ ne Asus P525, ko visu laiku biju kārojis, siekalojies un skatījies? Un vēl – tagad pat vēl, ja kādam ir interese un iekārdinu ar šo rakstu, tad vēl jamiem (XNet’iešiem) ir akcija līdz 22.07.2007 – Asus P525 + 1GB Mini SD – laba lieta … i vēl – papētīju apkārtējo e-veikalu “skatlogus” – nekur neatradu lētāk… izklausīsies nedaudz rēcīgi, bet paņēmu par nieka 268Ls (citur cena svārstījās sākot no 270 un vēl uz augšu) + ja vēl ar augstākminētajām ekstrām bonusā :D

Kādēļ tieši Asus P525?

Diezgan ilgu laiku papētīju mobilā tirgus piedāvājumus. Nedaudz pat aci piesaistīja SonyEricsson K800i ar savu 3.2Mpix kameru (štrunts, ja šitam ir tikai 2.0Mpix, bet za to…) un tamlīdzīgām ekstrām – pat līdzīgu telefonu nevarēju iedomāties, kurā būtu pat pilnīgi viss, ieskaitot radio, labu kameru un mp3 atskaņotāja, kas spēj atskaņot pat līdz 8 un augstāk stundām – tā teikt – cepuri tiešām nost SE priekšā (ja būtu cepure:D). Bet nu- runājot par PDA + GSM … biju arī ievērojis tādu trubu kā SE P900 – it kā ar visas ekstras, bet nez – viens mīnuss – cena padārga i vēl drošvien aksesuāri būtu jāpērk pašam.

Par aksesuāriem runājot – Asus P525 komplektācija sastāv no:

 • PC sinhronizācijas install-diska, kur iekšā nāk pat MS Outlook 2002 (Nez, tikai man kaut ko negribēja saprast kompis jamo, par cik man laikam Office 2003 stāv patlaban)
 • Skype for PDA instalācijas disks
 • Kautkāds P525 Bonus CD, ko vēl īsti neesmu izpētījis
 • Lietotāja instrukcija
 • P525 Quick Start Guide (tā pati instrukcija, tikai īsumā)
 • Lādētājs
 • Stereo Hands-Free austiņas (daļēja extra)
 • Orģinālais Asus ādas maciņš (ūber-extra!)
 • Datu kabelis

I vēl daudz ekstru, ko pirmajā reizē nenosauksi bet nu… turpinājums sekos…

PS: Pats tikai pabrīnījos, ka cik ātri var nokārtot kaut ko uz līzinga mūsdienās – vakar tikai pieteicu i jau šovakar lietoju – piedevām uz 0% – pirmās iemaksas nosacījumiem (jāmaksā tikai sākot ar otro mēnesi) iekš HanzaLīzinga.

Advertisements

4 komentāri (+add yours?)

 1. endrju
  Jūl 18, 2007 @ 00:48:27

  Jocīgi, bet kāpēc xnet.lv nevaru atrast šo preci?

  Atbildēt

 2. krizdabz
  Jūl 18, 2007 @ 01:01:52

  Man kolēģim ir tieši šāds aparāts un viņš ir sūdējies, ka zvana signāls ir pagalam kluss. Kā Tev ar to? Man pašam šis aparāts vienu brīdi arī simpatizēja, galvenokārt jau sava dizaina dēļ, jo patlabak liela daļa populāro smārtfonu (aļa HTC ražojuma) izskatās vienkārši atbaidoši. Lai labi lietojas! :)

  Atbildēt

 3. Krist2ps
  Jūl 18, 2007 @ 21:59:01

  endrju
  Jul 18th, 2007 plkst. 0:48:27

  Jocīgi, bet kāpēc xnet.lv nevaru atrast šo preci?

  Nja… skatījos – laikam jau būšu tur uz doto brīdi pēdējo paņēmis… :D

  Atbildēt

 4. Krist2ps
  Jūl 18, 2007 @ 22:05:45

  krizdabz
  Jul 18th, 2007 plkst. 1:01:52

  Man kolēģim ir tieši šāds aparāts un viņš ir sūdējies, ka zvana signāls ir pagalam kluss. Kā Tev ar to? Man pašam šis aparāts vienu brīdi arī simpatizēja, galvenokārt jau sava dizaina dēļ, jo patlabak liela daļa populāro smārtfonu (aļa HTC ražojuma) izskatās vienkārši atbaidoši. Lai labi lietojas! :)

  Nu nez… vakar tikai paņēmu i jāskatās – šorīt kaut kā bik pirms modinātāja pamodos :D Nez, bet likās, ka diezgan normāls – paskaļš :) Bet liekas, ka drīzākais, tas ir skaļuma uzstādījumos, cik skaļš tev būs modinātājs :)

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: