Izgāšanās, jeb, kur pazudis Kivičs?

Nu tad tā… 6dien biju uz vienu “zaļumballi”, tā teikt, Viļānos, kur uz visām afišām bij rakstīts, ka 22:00 uzstāsies Andris Kivičs. Nu, lūk, aizgājām ar draudzeni uz turieni.

Uzstājās viens DeeJay (nezinu, kas viņš un no kurienes) – sāka spēlēt visādus trance, vocal trance gabalus, vēlāk pārgāja uz krievu muzonu. Savācās krievu publika. Tad nu luuk…

Jēkabpilī, pēc “Radio 1” 9 gadu jubilejas pasākuma, organizatori bij iecerējuši, ka Kivičs iegriezīsies Viļānu “saliņas estrādē” (tā vietējie to dēvē). Nezinu, kā J-pilī, bet te viņš ieradās viens pats ar savu “trinkšķināmo aparātu” (ģitāru), uztrinkšķināja pāris akordu, tad sāka savu uzstāšanos apmēram 1:15 naktī ;)

Pats koncis ilga kādu, ja labi, pusstundu – līdz 1:45 ;) Tika nodziedātas dažas dziesmas no Z-Scars repertuāra un vēl daži gabali no citiem māksliniekiem. Teiksim tā, daļa publikas (tie bija pārsvarā krievu tautības) īsti nesaprata, kas tas par ākstu uz skatuves tagad tur uzkāpis :D Tad viņš aicināja visus pārvietoties tuvāk skatuvei – kāda daļa no klātesošajiem tomēr pavirzījās tuvāk skatuvei… bet lielākā daļa palika sēdot savās kompānijās.

Nez, tikai domāju, ka Kiviču vairāk glāba tas, ka jams nodziedāja pāris krievu gabalus – Bi2 “Skolzkije Ulici”, vienu jauno Z-Scars gabalu krievu valodā, kuram pirmatskaņojums bij tieši Jēkabpils pasākumā un vēl vienu gabalu no Viktora Coja repertuāra.

Nez, tikai domāju – kādēļ vispār bij vajadzīgs šitais sviests no organizatoru puses? Kādēļ Z-Scars tik pat kā neredz Rīgas klubos?

He he … vēl joprojām nāk smiekli no tās afišas – Diskotēka un Andris Kivičs :D (zemtekstā – krievu zaļumballe ar Andri Kiviču)

PS: Nez, varbūt, ka Jēkabpilī viņu pieņem kā savējo, bet jāņem vērā, ka Viļānu (tas ir netālu no Rēzeknes) galā tomēr apgrozās vairāk krievu publika un domāju, ka tā bij totāla paņirgāšanās par viņu kā mākslinieku.

Advertisements

2 komentāri (+add yours?)

 1. msmarii
  Jūl 02, 2007 @ 08:46:17

  Cik esmu redzējusi visas tās privātos, saldos utt. žurnālīšus, tad Kivičs ir sācis jaunu karjeru kā žurnālu zvaigzne :D Līdz ar to arī mūziķa karjerai tik daudz laika neatliek. Šeit arī atminējums tam, kāpēc viņš tik maz redzams uz skatuves.

  Atbildēt

 2. w
  Jan 31, 2008 @ 22:32:32

  vairāk vajag sekot koncertu grafikiem, tad redzēsi, ka Z-Scars uzstājas Rīgas klubos

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: