Bezvadu Igaunija

Wi-Fi LogoInteresants fakts, ka Wi-Fi pieslēgums pieejams pat visā Igaunijas teritorijā. Pakalpojums pieejams jau no 18. jūnija, sadarbībā ar «Eesti Energia».

Šim nolūkam tiks izmantotas Wi-Fi un CDMA datu kartes. Protams, vietās, kur nebūs pieejams Wi-Fi 802.11b, datoram būs nepieciešams papildus iegādāties šo CDMA datu karti.

Kādu laiku atpakaļ jau kaut kur pavīdēja informācija, ka Wi-Fi tiek piedāvāts jau Igaunijas pasažieru vilcienos – domāju, ka tas ir kāds joks, bet nē – tagad pat saprotu, ka tā jau ir ikdiena.

Nez, tikai jautājums – vai kādreiz mēs Latvijas teritorijā sagaidīsim šādas iespējas? Un vēl – nebūtu jau slikti, ja «Lattelekom» ārpus saviem servisa pakalpojumiem (118, Apollo, Lattelecom, draugiem.lv) bez maksas piedāvātu Skype iezvanes opciju :) Pat tagad jau PDA (tautā pazīstami kā plaukstdatori) tiek apvienots ar GSM mobilā telefona iespējām un daudzos tiek jau standartā instalēta Skype mobilā versija.

Bet nu – lai nu kā – gaidīsim un būsim pacietīgi! :)

Advertisements

1 komentārs (+add yours?)

  1. wannabe
    Jūn 22, 2007 @ 19:11:45

    Kad? Tad, kad kādam šķitīs, ka tas ir izdevīgi. Kā nekā galvenais taču ir nopelnīt, nevis piedāvāt kvalitatīvu pakalpojumu.

    Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: